(0312) 284 11 44 0545 284 11 43

Tedaviler

Akne tedavisi nedir

Cildinizde meydana gelen aknelerden kurtulmak için uzman dermatolojik yöntemlerden yararlanın

kirisiklik-giderme

Özellikle Ankara gibi iklim geçişleri zorlu olan şehirlerde, cilt sorunlarınıza uzman bir dermatolog yardımıyla çözüm bulabilirsiniz.

Mezoterapi

Genç görünmenizi sağlayan anti aging yöntemlerden biri olan kırışıklık tedavisi uzun yıllar gergin bir cilde sahip olmanızı sağlar.

catlak-tedavisi

Çeşitli nedenlerle vücutta meydana gelen çatlaklara dermatolojik bir çözüm yardımıyla güle güle diyebilirsiniz

dudak-dolgusu

Tıbbi ve estetik amaçlı dolgu tedavileri ile daha sağlıklı bir görünüşe sahip olabilirsiniz

dovme-sildirme

Zamanında büyük hevesle yaptırdığınız ama artık memnun olmadığınız dövmelerinizden lazer tedavisiyle kurtulabilirsiniz.

yuz-germe

Gergin yüz hatlarına sahip olmak istiyorsanız fakat kesme işlemlerinin yapılmasını istemiyorsanız, fokuslu ultrason sorunlarınıza cevap olacaktır.

fraksiyonel-karbondioksit

Fraksiyonel karbondioksit lazer genellikle ince ve derin kırışıkların giderilmesi; gençleştirme ve cilt yenileme için tercih edilen bir yöntemdir.

karbon-peeling

Cildinizde meydana gelen lekelerden arınmak ve gözeneklerinizin temiz ve canlı olması için uygulanan yöntemdir.

leke-tedavisi

Vücuttaki çeşitli lekelerden kurtulmak için dermatolojik bir dokunuşa ihtiyaç duyulmaktır.

varis

Varisleriniz nedeniyle sıkıntı yaşamak ve hissettirdiği acılar sizi fazlasıyla rahatsız ediyorsa varis tedavisi ideal yöntemdir.

lazer-epilasyon

İstenmeyen tüylerin azaltılması için yapılan işlemlerden biri olan lazer epilasyon, kalıcı sonuçlar için tercih edilmektedir.

fibrocell

Cildin yenilenmesi için uygulanan bir yöntem olan Altın İğne, yalnızca leke tedavilerinde değil aynı zamanda anti-aging uygulamalarda da etkilidir.

mezoterapi

Vücudun kendini yenileme sürecinde ihtiyacı olan vitaminlerin cilde enjekte edilmesiyle genç görünümün korunması işlemidir.

prp-tedavisi

Cilt sorunlarını kendi kanınızdaki trombositlerin arttırılması yoluyla çözme işlemidir. Doğal yollarla genç kalma işlemi.

sac-dokulmesi

Saç köklerinin güçsüz ya da sağlıksız olması nedeniyle ortaya çıkan saç dökülmesi sorunlarına dermatolojik uygulamlarla çözüm bulabilirsiniz.

iple-yuz-germe

Gerçek gözle görülebilir ve doğal sonuç arayan hastalar için kesisiz ve kısa sürede uygulanabilmesi açısından iple yüz germe önerilen bir yöntemdir.

altin-igne

Cildin yenilenmesi için radyofreakans dalgalarından yararlanılarak uygulanan bir yöntem olan Altın İğne, yalnızca leke tedavilerinde değil aynı zamanda anti-aging uygulamalarda da etkilidir.

oksijen-terapi

Genç bir cilde sahip olmak isteyenler içinde hücre yenilenmesi amacıyla kullanılan yöntemdir. Sağlıklı bir cilt için uygulanan oksijen terapisi yüksek bir başarı yüzdesine sahiptir.

bolgesel-incelme

Vücudunuzda istemediğiniz yağların erimesi için bölgesel incelme tedavisinin etkili yöntemlerini keşfedin.

koltuk-alti-terlemesi

Dolgu yöntemi ile aşırı terlemenin önüne geçilen bir dermatolojik uygulama olan koltuk altı terlemesi, özellikle yaz aylarında çokça tercih edilmektedir.

akustik-dalga-terapi

Akustik dalga terapisi, vücudun kendi doğal mekanizmalarını kullanan bir sistem olup; bölgesel zayıflama, dokuların sıkılaşması ve selülit tedavisi için kullanılmaktadır.

Bilgi almak ister misiniz?

0312 284 11 44 numaralı telefonu arayabilir veya iletişim sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.