(0312) 284 11 44 0545 284 11 43

Dövme Sildirme Uygulaması

Dövme Sildirme Uygulaması Ankara

Geçmiş çağlardan bu yana insanlar vücutlarına dövme yaptırıyorlar. Aynı zamanda bu dövmelerin çıkarılması için insanlar oldukça büyük uğraşlar veriyor. Günümüzde uygulanan birçok dövme uygulamasında renk sağlayan sıvılar, genellikle derinin orta kısmına yerleşiyor. Uygulanacak doğru lazer tedavisi sayesinde bu bölgede yoğunlaşmış olan boya parçalanır ve vücut tarafından ortadan kaldırılır.

Ankara dövme silme uygulaması hakkında bilgi almak için bize aşağıdaki bilgiler ile ulaşabilirsiniz. 

Çukurambar Mahallesi 1426.Cadde No:28/A Migros Binası Ankara –

Telefonunuza otomatik yol tarifi almak için tıklayın.

Hemen Arayın: (0312) 284 11 44

Kişinin sahip olduğu cilt yapısına göre yaklaşık olarak 4-8 hafta aralıklarla yapılabilen  bu uygulama ortalama 3-6 seans sürmektedir.

Dövme Tamamen Ortadan Kalkar mı?

 

Genellikle uygulanan yöntemlerin verdiği sonuçlar doğrultusunda dövme sildirme tedavisi ile dövme yüzde 95 oranında ortadan kaldırılıyor. Bu konuda özellikle etkili olan şey dövme boyasının kalitesi, bazen 5-6 seanslık bir dönem içerisinde ortadan kaybolan dövme bazen ise 8-9 seanslık bir uygulama ile ortadan kaldırılabiliyor.

Aynı zamanda, amatör olan dövmeler kolayca çıkabilirken profesyonel olan dövmelerin çıkması daha fazla zaman alabiliyor.

Dövme sildirme uygulaması hakkında Ankara için bilgi almak istiyorsanız butona tıklamanız yeterli. 

Her Renk Dövme Çıkarılabilir mi?

 

Genellikle farklı renklerde dövmelerin yapılmasından dolayı, dövme silme işlemi uygulanırken uygulanan renge göre farklı şiddete sahip lazer ışınları kullanılır. Dövme sildirme işlemi ile kırmızı ve siyah dövmeler tamamen çıkarken yeşil ve mavi renge sahip olan dövmelerde önemli ölçüde açılmalar sağlanabilmektedir. Ancak her renk için uygulanacak olan farklı dalga boyları sayesinde dövme sildirme ile kalıcı sonuçlar elde edilebilir. Siyah renk için 1064 nm, sarı-mavi 585 nm, yeşil 650 ve kırmızı ise 532 nm dalga boyu uygulaması ile dövmelerden tamamen kurtulma imkanı vardır.

Herhangi Bir Yan Etkisi Var mı?

 

Lazer uygulamasının bir sonucu olarak cilt üzerinde, zaman zaman oldukça basit alerjik reaksiyonlar görülebilir. Özellikle kırmızı renkli olan dövmelerin silinme işleminde bu alerjiler daha sık görülebilir. Lazerin uygulandığı bölge üzerindeki deride renk koyulaşması ya da açılması görülebilir. Boyanın tamamen ortadan kalkması için yaklaşık 6 haftalık bir zaman dilimine ihtiyaç duyulur. Kullanılan mürekkebin tipine ve cildin yapısına göre dövme sildirme süresi değişim gösterebilir.

Formu Doldurun, Sizi Arayalım!

fulya_tezel_form_telefon_numarası