Fokuslu Ultrason – Ameliyatsız Yüz Germe

Fokuslu Ultrason - Ameliyatsız Yüz Germe Ankara

Ameliyatsız yüz germe yöntemlerinin kendi içinde pek çok çeşidi bulunmaktadır. Halk arasında tek bir uygulamaymış gibi görünse de temelde yararlanılan teknolojiye göre farklılık gösteren uygulamalar bütününü ifade eden bir gençleşme kategorisidir.

 

Çukurambar Mahallesi 1426.Cadde No:28/A Migros Binası Ankara –

Telefonunuza otomatik yol tarifi almak için tıklayın.

Hemen Arayın: (0312) 284 11 44

 

Ameliyatsız yöntemlerin son yıllarda ilgi odağı olduğunu söyleyebiliriz. Modern dünyaya yakışır uygulamalar olması nedeniyle kadınlar tarafından da ilgi gören ameliyatsız yüz germe yöntemlerinin yüz ve gıdı bölgesinde kırışıklık ve sarkmaların başlanmasıyla birlikte uygulanabildiğini söyleyebiliriz. ameliyatsız yüz germe son yıllarda dikkat çeken ve araştırılan konularından biri haline gelmiş durumda uygulandığı gün sosyal yaşama dönülmesine müsaade eden bu işlemlerin insanlar arasında merak edildiği  görülüyor. uygulanışının da rahat olması insanlar için cazip hale gelmesine neden olmuştur. Günlük yaşamda kırışıklıklarından kurtulmak isteyenler için pek çok alternatif tedavi yöntemi oluşturulmuş durumda.

 

Çukurambar Mahallesi 1426.Cadde No:28/A Migros Binası Ankara –

Telefonunuza otomatik yol tarifi almak için tıklayın.

Hemen Arayın: (0312) 284 11 44

 

İnsan hayatı boyunca genç ve güzel kalmak ister. Ancak yaşın ilerlemesi ve zamanın geçmesi ile birlikte çeşitli sarkmalar ve kırışlıklar cilt üzerinde meydana gelir.

Geçmişten günümüze kadar güvenilir bir biçimde gebelerde kullanılan ultrason yöntemi şimdilerde gelişen teknoloji ile birlikte yaşlanma izlerini yok etmek için kullanılan fokuslu ultrason risk seviyesi en az olan ve aynı zamanda kullanılan en zahmetsiz yöntemdir.

 

Çukurambar Mahallesi 1426.Cadde No:28/A Migros Binası Ankara –

Telefonunuza otomatik yol tarifi almak için tıklayın.

Hemen Arayın: (0312) 284 11 44

 

Nasıl Uygulanır?

Genellikle kolejen miktarını arttırmak için kullanılan bu yöntem cilde verilen ses dalgaları ile oluşturulur. Giden ses dalgaları cildin içerisinde belli başlı hasarlar oluşturur ve istenen kolajen miktarı ortaya çıkarılır. Bu uygulamadan genellikle cilt üst tabakası etkilenmez. Burada hedeflenen amaç ise cildin uyarılmasını sağlamak ve bununla birlikte gerekli olan kolajen salgılanmasını ortaya çıkarmaktır.

Genellikle cildin daha düzgün gözükmesi ve gençleştirilmesi için kullanılan bu yöntem sayesinde beklenen kaliteli etkileri kısa süreler içerisinde elde edebilmek mümkün olur. İstenilen kolajen seviyesinin ortaya çıkması ile birlikte gerginleşen cilt üzerinde yer alan kırışıklıklarda bu sayede ortadan kalkmış olacaktır.

Ciltte istenmeyen kırışıklıkları engelleyebilecek, sarkmaları azaltacak, gıdı bölgesinde yer alan birikintilerin önüne geçebilecek ve genç bir görünüm kazandıracak olan fokuslu ultrason yöntemi ile kısa sürede sizi cildinizle barıştıracaktır.

Uygulama Süreci ve Etkileri Ne Zaman Ortaya Çıkar?

Yaklaşık olarak uygulanan bölgeye göre değişiklik gösteren bu uygulama 30 ile 60 dakika arasında değişebilir. Ancak bütün yüz ve boyun bölgesine yapılan uygulamalarda minimum 60 dakika kadar zaman harcanabilir. Bu işlem sonrasında cilt üzerinde ortaya çıkan etkiler yaklaşık olarak 3 ay süre sonrasında olgunlaşır. Bu görünümün devamı için gerekli olan şey ise her 2 yılda bir bu uygulamanın tekrarlanmasıdır.

 

Formu Doldurun, Sizi Arayalım!