Oksijen Terapi

Oksijen Terapi Tedavisi

Dünyada sağlık alanında bilim insanları sürekli yenilikler peşindedir. Sürekli yeni uygulamalar, yeni teknikler, mevcut tekniklerde uygulamalarda geliştirmeler yaşanmaktadır. Oksijen tedavisi de bu gelişmeler ışığında sağlık alanında birçok hastalıkta uygulanmaktadır.

 

Çukurambar Mahallesi 1426.Cadde No:28/A Migros Binası Ankara –

Telefonunuza otomatik yol tarifi almak için tıklayın.

Hemen Arayın: (0312) 284 11 44

 

Oksijen terapisi, genç bir cilde sahip olmak isteyenler içinde hücre yenilenmesi amacıyla kullanmaya başlanmıştır. Sağlıklı bir cilt için uygulanan oksijen terapisi yüksek bir başarı yüzdesine sahiptir.

Oksijen bitkiler, hayvanlar ve insanlar için en önemli yaşam gereksinimidir. Oksijen insan vücudu için en önemli katkıları sağlamaktadır. Buradan hareketle oksijen hastalık tedavisinde de yoğun olarak kullanılmaya başlamıştır.

Oksijen terapisi uygulamalarında deri altına saf oksijen enjekte edilir. Böylece derideki sarkma, deformasyon, matlaşmış görünüm giderilir. Özellikle daha genç görünmek isteyen kadınlar ile birlikte erkekler de bu tedaviye ilgi göstermektedir. Oksijen terapisi her yaşta ve her ciltte uygulanabilen bir yöntemdir. Hastanın narkoz almasına gerek olmayan, ameliyathane şartlarına ihtiyaç duyulmayan basit bir uygulamadır. Bu uygulama sonrasında istirahat, klinik gözlem altında tutulma gibi zorunluluklar yoktur. Uygulamanın hemen ardından normal yaşama devam edilir.

Oksijen Terapisi ile Ölü Hücrelerden Kurtulun

Oksijen terapisi uygulanan ciltlerde canlanma, ölü hücrelerden kurtulma, ciltteki lekelerin yok olması, çatlamaların giderilmesi, parlak bir görünüm elde edilmesi, güneş etkilerinin azalması sağlanır.

 

Formu Doldurun, Sizi Arayalım!